Urnik

 

Usposabljanje se bo začelo 20. novembra 2013 in bo potekalo v e-Kavarni PiNA, Kidričeva ulica 43 in v učilnici na sedežu Društva PiNA, Gregorčičeva ulica 6.

 

Uvodni (skupni) modul

Pomen kulturnega pluralizma v družbi

20. 11.

21. 11.

22. 11.

17.00 – 20.30

17.00 – 20.30

17.00 – 20.30

Zaposljivost v kulturi 

23. 11.

9.00 – 12.00 in 13.00 – 16.00

 

Modul Kulturni manager

Pravni okvirji in davčna zakonodaja (mag. Armand Faganel in Angelika Lukačić)

27. 11.

28. 11.

29. 11.

4. 12.

5. 12.

6. 12.

 11. 12.

12. 12.

-

17.00 – 20.30

17.00 – 20.30

17.00 – 20.30

Vodenje organizacije (Vid Tratnik)

17. 12.

19. 12.

20. 12.

17.00 – 20.30

17.00 – 20.30

17.00 – 20.30

21. 12.

9.00 – 12.00 in 13.00 – 16.00

7. 1.

8. 1.

17.00 – 20.30

17.00 – 20.30

14. 1.

17.00 – 20.30

Projektno vodenje v kulturi (Borut Jerman)

15. 1.

16. 1.

17. 1.

22. 1.

23. 1.

24. 1.

29. 1.

30. 1.*

31. 1.

17.00 – 20.30

17.00 – 20.30

17.00 – 20.30

Pridobivanje sredstev v kulturi (mag. Armand Faganel)

5. 2.

6. 2.

7. 2.

12. 2.

13. 2.

14. 2.

17.00 – 20.30

17.00 – 20.30

17.00 – 20.30

15. 2.

9.00 – 12.00 in 13.00 – 16.00

Vidnost kulturnih dogodkov (Kaja Cunk)

19. 2.

20. 2.

17.00 – 20.30

17.00 – 20.30

*Nadomeščanje gostujočega predavanja: 6. 3. 2014 (17.00 - 20.30)

 

Modul multimedijski ustvarjalec

 

Upravljanje v kulturi (Vid Tratnik)

26. 11.

27. 11.

17.00 – 20.30

Mediji (Sandra Bašić Hrvatin, Vlado Kotnik, Karmen Medica)

3. 12.

5. 12.

17.00 – 20.30

10. 12.

12. 12.

17.00 – 20.30

Zgodba in sporočilnost (Rok Biček)

2. 12.

17.00 – 20.30

7. 12.

9.00 – 12.00 in 13.00 – 16.00

9. 12.

17.00 – 20.30

Fotografija (Aleš Rosa)**

18. 12.

19. 12.

20. 12.

17.00 – 20.30

21. 12.

9.00 – 12.00

Avdio in video snemanje (Mitja Klodič, Tadej Droljc)

8. 1.

9. 1.

10. 1.

17.00 – 20.30

11. 1. (avdio)

9.00 – 12.00

15. 1.

16. 1.

17. 1.

17.00 – 20.30

18. 1.

9.00 – 12.00

Video montaža in postprodukcija (Martin Debernardi Slavic)

 1. 2. in 2. 2.

9.00 – 12.00

1. 3. in 2. 3.

9.00 – 12.00

Avdio produkcija in postprodukcija (Tadej Droljc)

5. 2.

6. 2.

7. 2.

17.00 – 20.30

Splet kot komunikacijsko orodje (Vuk Ćosić)

13. 2.

14. 2.

15. 2.

17.00 – 20.30

Producentsko delo (Aleš Doktorič)

20. 2.

16.30 – 20.00

Vizualna kultura (Ernest Ženko)

24. 2., 25.2., 26. 2. in 27. 2.

17.00 – 20.30

 

 **Dodatne ure: 7. 1. 2014 (17.00 - 20.30) in 25. 1. 2014 (9.00 - 12.00)